Pasūtījuma, Apmaksa un Piegādes nosacījumi

Preču pasūtīšana
Izvēlieties produktus, ko vēlaties iegādāties, ielieciet tos grozā. Kad viss vēlamais jau ir grozā, spiediet "VEIKT PASŪTĪJUMU". Tiks atvērta lapa, kurā jāievada Jūsu dati, kā arī jāizvēlas apmaksas un piegādes veids.

Pasūtījuma apstrāde un piegādes termiņs
Pasūtījuma izgatavošanas laiks 1–3 darba dienas. Piegādes laiks 2-5 darba dienu laika, atkarīgs no noslodzes un pasūtījuma apjoma. Preci izsūtām pēc pasūtījuma apmaksas.

Preču apmaksa
Pasūtījumu iespējams apmaksāt: ar karti; ar bankas pārskaitījumu; e-banka linku (Paysera).

Garantija
Visām dmgrill.com interneta veikalā pirktajām precēm ir ražotāja garantija – 14 dienas no pirkuma brīža.

Iegaumē! Ražotāja garantijas nosacījumi ir spēkā, ja Tu vari uzrādīt pirkumu apliecinošu dokumentu (čeks, pavadzīme). Ražotāja garantijas nosacījumi nav spēkā, ja:

  • bojājumiem, kas radušies pircēja, lietotāja vainas dēļ;
  • prece nav lietota tai paredzētajām vajadzībām un nav eksplutēta tā, kā tas ir norādīts lietošanas instrukcijā;
  • prece, kas ir bojāta lietotāja dēļ;
  • ja izstrādājumā redzamas nekvalificēta remonta pēdas;
  • dabiska elementu nolietojuma gadījumos;
  • garantija nedarbojas, ja radušies bojājumi nepareizas transportēšanas rezultātā.

Preču atgriešana
Preci ir iespējams atgriezt pēc distances līguma noteikumiem – 7 dienas, ja tā klientu neapmierina. Precei jābūt nelietotai. Mēs atmaksājam preces vērtību un piegādes izdevumus. Neatmaksājam izdevumus par sūtīšanu atgriežot. Atgriešanas iespējas nav personalizētai un pēc klienta īpašiem parametriem un vēlmēm izgatavotai precei. Izņēmums ir pasūtītajam neatbilstoša prece vai prece ar defektu. Iespējams atgriezt vai samainīt preci ar defektu un gadijumos, ja saņemtā prece neatbilst attēlam un aprakstam. Lai atgrieztu vai samainītu preci, lūdzu sazinietieties ar mums pa e-pastu: dm@dumvadumeistars.lv.

Problemu risināšana
Ja, saņemot pasūtījumu, tā saturs nav atbilstošs pasūtītajam, ir bojāts vai ir kāda cita problēma, lūdzu nekavējoties sazinieties ar mums: zvanot pa telefonu: +371 29714135, vai rakstot uz e-pastu: dm@dumvadumeistars.lv.